klub

Sportovní klub je organizován jako nástroj pro výkon a rozvoj rekreační a výkonstní sportovní činnosti všech jejích členů.

Mottem a “světonázorem” členů CRS je vést sportovně laděný životní styl s pozitivním přístupem ke všem životním situacím a uměním vítězit i příjímat porážku nejen ve sportu, ale I v běžném životě.

Sportovní ativity jsou orientovány na technický, vytvrvalostní a kolektivní sport. Mezi sportovní odvětví patří vodní sporty jako slalom a sjezd na divoké vodě, paddleboarding, vytrvalostní běh, plavání, triathlon, horská a silniční cyklistika, běžecké lyžování, sjezdové lyžování, potápění, turistika, dale míčové a kolektivní sporty jako tenis, volejbal, batbinton a další.

Členové CRS mají za dobu trvání sportovního klubu mnoho účastí v mnoha sportovních podnicích od místních “přespolních”a regionálních turnajů, různých “pouťáků” po například vytrvalostní závody národních I světových sériích jako např. podniky běžeckého lyžování v sérii WORLDLOPPET: La Sgambeda (ITA), Jizerskjá padesátka (CZE), Dolomitenlauf (AUT), Konigludwiglauf (GER), Marcialonga (ITA), Finlandia Hiihto (FIN), Tartu marathon (EST), Vasaloppet (SWE), Bieg Piastow (POL), American Bierkenbeiner (USA), Gatineau Loppet (CAN), Sapporo marathon (JPN),

Běžecké závody různých úrovní, distancí a významů od přespolních běhů v Držkově či Tanvaldě až po např. Pražský Maraton, New York City International Marathon.